МоваЯзык

/ Нетрадиційна медицина

Доктор Комаровський розвінчав міфи про лікування ангіни

Український лікар і телеведучий Євген Комаровський розповів, чому не можна боротися з ангіною в домашніх умовах.

На своєму офіційному сайті доктор виклав скріншот матеріалу, популярного в соцмережах, який розповідає про "новий спосіб" лікування ангіни. Публікація супроводжувалася наступної картинкою:

Після картинки був чаклунський рецепт: як взяти чарівну травичку, заварити, додати, настояти. А потім пити-полоскати, і все як рукою зніме.

При цьому ніхто нічого не продавав, не давав посилання на магазини, не обіцяв знижок і таке інше. Тобто в основі цього поста була навіть не комерція, а елементарна дурість.

Доктор Комаровський наголосив, що:

- Ангіна - це не червоне горлечко;

- Ангіна - це гостра інфекційна хвороба, викликана бактеріями. У більшості випадків це стрептокок. Ангіна в обов'язковому порядку підлягає лікуванню антибіотиками;

- Ангіна проходить і без антибіотиків. Але в цьому випадку різко зростає ймовірність важких, небезпечних для життя ускладнень, перш за все з боку серця і нирок. Ревматизм, ревматоїдний артрит, вовчак, гломерулонефрит - все це типові ускладнення ангіни, що не лікувалася антибіотиками або "лікувалася" народними рецептами;

- Біль в горлі - обов'язковий привід для консультації з лікарем. Він повинен дати відповідь на запитання - це вірусна інфекція (вірусний фарингіт) або це бактеріальна інфекція - ангіна. У першому випадку саме пройде, у другому - треба лікувати, лікувати своєчасно і правильним антибіотиком.

Якщо горло болить, а ніс сухий (немає нежиті!!!) - це на вірусну інфекцію не схоже! Тому не відкладаємо зустріч із доктором.

Будь-які "народні методи" лікування ангіни - це не просто дурість, а дурість злочинна, і за цю дурість хтось може поплатитися здоров'ям і навіть життям.

Не тиражуйте і не поширюйте антинаукову маячню.

Якщо повірили і поширили - виправте помилку.

Проінформуйте довірливих друзів.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше Комаровський назвав головні причини смертей від грипу.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

0
Коментарі
0
0
Смішно
1
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини