Не виходячи з машини: ефективні вправи для водіїв

Не виходячи з машини: ефективні вправи для водіїв

Ті, хто довго сидить за кермом, однозначно погодяться, що через пару годин безперервної їзди починають давати про себе знати шия, спина, руки й сідниці. Ще б пак, адже у водія немає можливості кардинально змінити позу, тому тіло починає клякнути, що проявляється неприємними відчуттями.

MEDOBOZ підготував для вас кілька ефективних вправ, які допоможуть позбутися від болю в тілі і подолати втому. Їх можна виконувати прямо в машині, наприклад, під час заправки.

Для спини

Випрямте спину і злегка напружте живіт. Потягніться правою рукою до лівого краю спинки, затримайтеся в такому положенні на 3 секунди. Потім поверніться у вихідне положення і повторіть на іншу сторону. Повторіть 8 разів.

Відео дня

Для плечей і шиї

Сядьте так, щоб спина була прямою і розслабленою. Тепер відводьте плечі назад, зводячи лопатки. Затримайтеся в такому положенні на пару секунд. Тепер зводьте плечі вперед, ніби намагаєтеся зімкнути їх перед собою, і також затримайтеся на пару секунд. Повторіть все 10 разів.

Тепер сядьте, трохи подавшись грудьми до керма. Складіть руки на потилиці в замок і розводите лікті в сторони і назад, намагаючись звести лопатки. Затримайтеся в крайній точці на 3 секунди, потім поверніться в ВП та повторіть все ще 9 раз.

Вихідне положення - сидячи, спина рівна. Тягніться плечима вниз, а підборіддя тягніть вгору. Затримайтеся в крайній точці на 3 секунди, потім розслабтеся і повторіть все ще 4 рази.

Для кистей

Щоб кисті не зводило від постійної необхідності тримати кермо, періодично робіть їм розрядку.

Так, міцно стисніть кулаки, затримайтеся в максимальній напрузі на 3 секунди. Потім розтисніть кулаки і також сильно напружте пальці, намагаючись розтягнути їх в різні боки. Повторіть все по 5 разів. Після 3-5 разів сильно струсіть кистями, ніби змахує воду.

Для ніг і сідниць

Сядьте в кріслі зручніше. Упріться п'ятами в підлогу і протягом 5 секунд тягніться носками до колін. Потім змініть положення, перемістивши акцент на пальці і тягніться носочками вперед, ніби балерина. Повторіть 10 разів.

Також читайте на MEDOBOZ, які вправи допоможуть швидко впоратися з болем у спині.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки