Солодкі ліки: названа несподівана користь шоколаду

Солодкі ліки: названа несподівана користь шоколаду

Якщо вживати шоколад у помірній кількості, він може знизити ризик розвитку аритмії до 20%.

Відповідні результати дослідження опубліковані в науковому журналі Heart, повідомляє портал healthystyle.info.

В експерименті брали участь 55 000 осіб, у яких були виміряні індекс маси тіла (ІМТ), рівень холестерину й артеріальний тиск. Учасники заповнили опитувальні листи з питань про харчування, здоров'я і спосіб життя.

Протягом 13,5 року група вчених спостерігала за станом учасників, звертаючи увагу на випадки фібриляції передсердь.

Відео дня

У результаті встановили, що у тих, хто споживав від 1 до 3 унцій (28-85 грамів) шоколаду в місяць, на 10% знижувався ризик фібриляції передсердь. У тих, хто їв 1 унцію (28 грамів) шоколаду в тиждень, ризик знижувався на 17%, тоді як в учасників, які споживали від 2 до 6 унцій (57-170 грамів) у тиждень, ризик знижувався на 20%.

"Поїдання надмірної кількості шоколаду може привести до збільшення ваги й інших метаболічних проблем. Але помірне споживання шоколаду з високим вмістом какао може стати здоровим вибором", — сказала одна із дослідників Елізабет Мостофскі.

Як писав OBOZREVATEL, раніше вчені розповіли, чим корисна кава.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки