Алкоголь при дієті: лікар назвала користь і шкоду

56,0 т.
Алкоголь при дієті: лікар назвала користь і шкоду

Людям, які стежать за своєю фігурою, слід повністю відмовитися від вживання міцних алкогольних напоїв.

Про це розповіла в ефірі ObozTV дієтолог Анна Галіцина. При цьому, за словами експерта, алкоголь у невеликій кількості може бути корисним для організму.

"У будь-якому випадку, алкоголь – це інтоксикація, отруєння організму. Отрута в невеликій кількості може бути корисною, у великій кількості вона шкодить і вбиває нас. Відповідно, якщо випита за обідом чарочка коньяку для вікової людини розширить їй судини, і вона відчує себе краще, то чом би й ні – це невелике тренування судинної системи. Це ми можемо собі дозволити", – зазначила Галіцина.

Відео дня

"З точки зору дієтології, якщо людина стежить за своїми формами, міцного алкоголю я їй не можу рекомендувати. Келих сухого вина – це цілком припустимо", – розповіла вона.

Як зазначила дієтолог, алкоголь завжди викликає апетит: "Якщо ви здатні впоратись зі своїми поривами підвищення апетиту, якщо не будете зловживати закускою... Закушувати все ж варто, сухе вино підвищує рівень кислотності в шлунку. Але в помірній кількості все корисно і прийнятно".

Галіцина також висловила думку, що в Україні рівень вживання алкоголю йде на спад і люди стали більш уважні до свого здоров'я.

Алкоголь при дієті: лікар назвала користь і шкоду

Як повідомляв OBOZREVATEL:

Підсумки дня з Вадимом Колодійчуком дивіться щодня по буднях о 17:30 на ObozTV.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки