Лікарі порадили, як швидко заснути

23,3 т.
Лікарі порадили, як швидко заснути

Хороший сон неймовірно важливий. Він допомагає відчувати себе добре і тримати фізичну форму в тонусі.

Але іноді виникають труднощі з засинанням. Причиною тому можуть служити стреси, зміна погоди і багато інших чинників.

Читайте: Вчені дізналися, як перемогти безсоння

Існує безліч способів впоратися з безсонням, найбільш поширений з яких - снодійне. Але вчені кажуть, що медикаменти можуть більше нашкодити, ніж допомогти, і рекомендують скористатися менш радикальними, але не менш ефективними засобами.

Відео дня
  • Провітрюйте приміщення

Коли ви засинаєте, температура тіла змінюється. Зокрема, збільшується температура кінцівок, а торса і голови - опускається.

Читайте: Перемогти безсоння: вчені знайшли "смачний" спосіб

Якщо в кімнаті дуже жарко, можуть виникнути труднощі з засинанням.

Щоб уникнути безсоння, опустіть температуру в спальні до 20-21 градуса, і незабаром вам вдасться віддатися в обійми Морфея.

  • Дихайте по-особливому

Використовуйте метод дихання "4-7-8".

Цей простий, але потужний метод дихання, сприяє заспокоєнню і розслабленню, завдяки чому допомагає заснути.

Отже, ляжте на спину, випрямити руки і ноги і дихайте:

Глибоко видихніть через рот;Закрийте рот і зробіть вдих носом, подумки рахуючи до чотирьох;Затримайте дихання, дорахувавшт до семи;Відкрийте рот і видихніть повністю, рахуючи до восьми;Знову глибоко вдихніть.

Повторіть цикл три-чотири рази.

  • Вимкніть гаджети

Засинайте без телевізора і гаджетів. Вчені довели, що будь-яка інформація, що надходить перед сном, подразнює нервову систему, а це уповільнює процес засинання. І навіть якщо заснути і вийде, мозок все-одно продовжить активно працювати, тому виспатися не вийде.

Читайте: Безсоння і хвороба Альцгеймера: вчені знайшли взаємозв'язок

Більш того, як довело інше дослідження, яскраве синє світло, яке випромінюють монітори та екрани, порушує утворення в організмі гормону сну, що може спровокувати безсоння або відчуття втоми навіть після тривалого сну.

  • Тисніть на точки

Акупресура - це неінвазивна форма традиційної китайської медицини, принцип якої у тактильному впливі на певні чутливі ділянки тіла.

Читайте: Вчені з'ясували, які люди найменше страждають безсонням

Медики впевнені, що вплив, який чиниться на особливі акупунктурні точки, може стимулювати продукування мелатоніну і інших гормонів сну, таких як гамма-масляна кислота (ГАМК) і серотонін.

Одна з таких точок розташована на тильній стороні долоні у ямці між великим і вказівним пальцем. Натискайте на неї пальцями протягом трьох хвилин.

Раніше "МедОбоз" розповідав, як впоратися з безсонням при вагітності.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки