Небезпечне тренування: як не заразитися смертельними інфекціями в спортзалі

29,3 т.
Небезпечне тренування: як не заразитися смертельними інфекціями в спортзалі

Фітнес-центри та спортивні зали є живильним середовищем для потенційно смертельних бактерій, які процвітають у вологих умовах.

Як пише The Daily Mail, ці бактерії можуть викликати бородавки, висип і інфекції, які можуть потрапляти дуже глибоко в організм, аж до самих кісток.

Вживаючи прості запобіжні заходи, такі як носіння взуття в душі і витирання тренажерів перед використанням, може значно допомогти захистити ваше тіло від шкідливих вірусів та інфекцій, серед яких золотистий стафілокок і стригучий лишай.

Експерти назвали деякі з небезпечних бактерій, виявлених у спортивних залах, а також дали поради про те, як уникнути зараження.

Відео дня

Уникайте фізичного контакту

Нью-йоркський дерматолог Араш Ахаван каже, що бактерії стафілокока, які можуть призвести до інфекції - MRSA (метицилін-резистентного золотистого стафілокока), є одними з найбільших загроз для користувачів загального тренажера. За словами фахівця, його дуже легко "дістати", особливо через спітнілу шкіру.

Ці бактерії живуть приблизно в однієї третини населення, але зазвичай вони нешкідливі. Однак якщо бактерії стафілокока людини потрапляють у тіло іншої людини з допомогою порізу або подряпини на шкірі,інфекція, що утворилася, може виявитися смертельною.

Люди зазвичай помічають ці інфекції, коли бачать опухлі шишки, схожі на прищі на шкірі.

Спочатку це може здатися незначним висипом, але ці заражені області можуть швидко перетворитися на небезпеку, яка вимагає хірургічного дренування. Бактерії, які викликають ці інфекції, можуть наприкінці "пробитися" до кісток людини або до кровотоку, що іноді призводить до смерті.

Щоб зменшити шанси на розвиток інфекції MRSA, необхідно переконатися, що всі ваші садна і подряпини ретельно закриті і ви якомога менше контактуєте з іншими людьми під час тренування.

Вживання цих заходів також допоможе вам уникнути інфекції E.coli, яка може викликати блювоту, криваву діарею, судоми і нудоту.

Небезпечне тренування: як не заразитися смертельними інфекціями в спортзалі

Завжди використовуйте особистий килимок для йоги

Килимки вважаються повноцінними розповсюджувачами бактерій і інфекцій. Використання невідомого килимка, може призвести до зараження стригучим лишаєм.

Він викликається дріжджами, які можна знайти на шкірі людини. Інфекція виникає, коли ці дріжджі виходять з-під контролю. Лишай проявляється плямами, які можуть бути рожевими, білими, коричневими або червоними. Вони можуть бути світліше або темніше, ніж шкіра навколо них. Ці плями найбільш поширені на шиї, грудях, спині і руках.

Уникнути грибкової інфекції можна знявши спітнілу одяг, відразу після тренування.

Небезпечне тренування: як не заразитися смертельними інфекціями в спортзалі

Завжди одягайте взуття в душі

Торкнувшись поверхонь у душі або роздягальні, можна "заробити" бородавки. "Це не означає, що вам слід повністю уникати душу. Безпечно митися, якщо тренажерний зал є відносно гігієнічним", - сказав доктор Ахаван. Але він пояснив, що одягати взуття в цих умовах дуже важливо.

Відвідувачі також повинні намагатися не доторкатися оголеною шкірою до поверхонь у цих приміщеннях, наскільки це можливо.

Небезпечне тренування: як не заразитися смертельними інфекціями в спортзалі

Не користуйтеся загальними саунами

На думку лікаря, сауни є великим джерелом фолікуліту, який може призвести до досить неприємного висипу. Висип, про який він говорить, виникає, коли запалюються волосяні фолікули. Він додав, що колись бачив, як фолікуліт поширився по всьому тілу пацієнта і що хворого тоді довелося госпіталізувати і лікувати антибіотиками.

Фолікуліт найчастіше зустрічається на бороді, спині, руках, сідницях і ногах. Фоллікулітний висип схожий на групу червоних прищів, у всіх з яких є волосся в центрі.

Дезинфікуйте обладнання перед тренуванням

Риновіруси, які несуть відповідальність за застуди, можна виявити майже на половині тренажерів у залі.

У дослідженні, проведеному Національними інститутами охорони здоров'я, було встановлено, що спортивне спорядження в громадських залах рясніє вірусними бактеріями.

З цієї причини, ви повинні витирати бігові доріжки, еліптичні, вагові та всі інші тренажери, перш ніж працювати на них. Це зменшить ваші шанси заразитися неприємною інфекцією.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", щоб схуднути і підтримати тіло і шкіру в тонусі, потрібно не тільки обмежувати себе в їжі, а й звернути увагу на різноманітні кардіовправи.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки