15 суперкорисних продуктів, які потрібно вживати якомога частіше

15 суперкорисних продуктів, які потрібно вживати якомога частіше

Існує величезна кількість продуктів, які приносять користь для організму. Але і серед них є лідери, тому їм варто приділити особливу увагу.

MEDOBOZ підготував для вас список самих корисних продуктів, які хоча б по одному повинні бути присутніми у вашому раціоні щодня.

Темні листові овочі

Темно-зелені листові овочі повні клітковини і поживних речовин, які сприятимуть запобіганню більшості хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту.

Ягоди

Ягоди повні поживних речовин і антиоксидантів, які допомагають запобігти певних хвороб і поліпшити травлення.

Відео дня

Зелений чай

Зелений чай багатий антиоксидантами і має багато переваг для здоров'я, включаючи профілактику раку.

Яйця

Яйця багаті високоякісним білком і містять унікальний набір антиоксидантів. Дослідження показують, що регулярне вживання яєць не підвищує ризик серцевих захворювань або діабету, як свідчать популярні міфи.

Бобові

Бобові багаті багатьма вітамінами, білками і клітковиною. Вони можуть запобігти деяким хронічним захворюванням і підтримати втрату ваги.

Горіхи і насіння

Горіхи і насіння багаті клітковиною і корисними жирами. Вони можуть знизити ризик серцевих захворювань і сприяти зниженню ваги.

Кефір/йогурт

Кефір - це ферментований молочний напій з безліччю переваг для здоров'я, пов'язаних з його пробіотичним вмістом.

Часник

Часник - це багата поживними речовинами їжа. Він корисний для підтримки імунної системи і зниження ризику серцевих захворювань і деяких видів раку.

Оливкова олія

Оливкова олія є одним з основних джерел жирів середземноморської дієти. Вона корисна для зниження серцевих захворювань, діабету і інших запальних станів.

Імбир

Імбир використовується не тільки для поліпшення смаку, але і в лікувальних цілях. Він може бути корисний для запобігання деяких хронічних захворювань, позбавляє від нудоти і болю.

Лосось

Лосось є прекрасним джерелом багатьох поживних речовин, особливо омега-3 жирних кислот.

Авокадо

Авокадо - це багаті поживними речовинами фрукти з високим вмістом клітковини, які сприяють зменшенню запалень і полегшенню хронічних захворювань.

Солодка картопля

Солодкий картопля - дуже поживний продукт, багатий на каротиноїди, що мають сильні антиоксидантні властивості. Він також корисний для контролю цукру в крові.

Гриби

Гриби повні поживних речовин і можуть знизити ризик деяких захворювань, зокрема, шлунково-кишкового тракту і серцево-судинної системи.

Морські водорості

Морські водорості - це група поживних морських овочів, які відіграють важливу роль у захисті від безлічі хронічних захворювань, зокрема, пов'язаних з роботою ендокринної системи.

Раніше MEDOBOZрозповідав, який продукт допомагає продовжити життя.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки